Umowa zlecenie - Program Stażowy w dziale IS/IT w zespole Account Management
DANONE Warszawa, Polska 31 stycznia 2018

Dział IS/IT świadczy usługi dla kilkunastu spółek grupy DANONE w Polsce, krajach nordyckich i bałtyckich. Zespół analityków na co dzień usprawnia pracę poszczególnych działów rekomendując i wdrażając rozwiązania z zakresu systemów informatycznych. Pracując nad optymalizacją procesów biznesowych spotkasz ludzi z ciekawym  doświadczeniem oraz będziesz mieć możliwość współpracy z międzynarodowymi partnerami.

Zakres obowiązków:

  • Udział w międzynarodowym projekcie wdrożenia nowego narzędzia do zarządzania projektami,
  • Szkolenia i wsparcie dla pracowników IS/IT w zakresie nowego narzędzia,
  • Przygotowywanie raportów statusów prowadzonych prac,
  • Wsparcie Account Manager’ow w monitorowaniu serwisów IS/IT

Wymagania

Idealny kandydat:

  • Jest zainteresowany/na płatnym stażem z perspektywą zatrudnienia po jego zakończeniu,
  • Jest studentem lub absolwentem, posiadającym zdolności analityczne,
  •  Chciałby/aby nauczyć się nowych systemów,
  • Bardzo dobrze komunikuje się w języku angielskim,
  • Posiada zdolności komunikacyjne oraz prezentacyjne,
  • Świetnie odnajduje się w pracy w grupie,
  • Posiada umiejętność wizualizacji informacji,
  • Bardzo dobrze zna pakiet MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint),
  • Znajomość VBA jest mile widziana.

Oferujemy

  • płatny, 6- miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy na stałe,
  • szybki rozwój poprzez realizację samodzielnych zadań i zarządzanie projektami pod okiem doświadczonego opiekuna,
  • możliwość przekrojowego poznania działu IS/IT wspierającego spółki grupy Danone w Polsce, Bałtykach i w krajach nordyckich,
  • pracę w międzynarodowym projekcie zarządzanym przez centralę IS/IT grupy Danone, możliwość poznania międzynarodowych standardów zarządzania serwisami IS/IT (ITIL) oraz metodyk projektowych,
  • pracę w firmie będącej liderem dynamicznej kategorii FMCG w międzynarodowym środowisku.

Wymagane dokumenty

CV