Staż/praktyki - Program Stażowy DAN One w Dziale Zarządzania Projektami
DANONE Warszawa, Polska 16 października 2020

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek i razem z Żywiec Zdrój i NUTRICIA realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”.
Dołączając do programu stażowego DAN One w Dziale Zarządzania Projektami w Danone, będziesz aktywnie wspierać tę misję, pracując z zespołem doświadczonych specjalistów, a Twoja codzienna praca będzie miała realny wpływ na zapewnienie produktywności naszych procesów.

Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/

Staż/praktyki - Program Stażowy DAN One w Dziale Zarządzania Projektami

Na stanowisku Stażysty w dziale PMO, będziesz wspierać Project Leadera w projektach produktywnościowych, jak i przejmować obszary związane z zarządzaniem projektem (m.in. timeline, Risk Assessment,  zarządzanie wewnętrzną bazą danych, monitorowanie i koordynowanie działań realizowanych przez poszczególne funkcje w ramach projektu). Oprócz tego, będziesz odpowiedzialny/a za:

• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu,
  • Zapewnienie właściwej jakości i terminowości zadań zgodnie z harmonogramem,
  • Prawidłowy przepływ informacji między poszczególnymi funkcjami w firmie (marketing, sprzedaż, logistyka, finanse itd.).

Rola Stażysty jest dla Ciebie, ponieważ wyróżniają Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i rozumienie liczb, dodatkowo:

• Jesteś studentem/absolwentem kierunków technicznych (mile widziane: Zarządzanie Łańcuchem Dostaw/Projektami, Technologia Produkcji itp.),
  • Nie boisz się wystąpień publicznych, cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i łatwość w nawiązywaniu relacji oraz angażowania innych do działania,
  • Posługujesz się pakietem MS Office – szczególnie MS Excel (znajomość SAP – mile widziana),
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym.

Rozwój to u nas podstawa! Czy wiesz, że ponad 50% naszych stażystów zostaje z nami po skończeniu programu?

Oferujemy Ci:

• Umowę o pracę na okres 12 miesięcy w wymiarze pełnego etatu, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze oraz dedykowana mapę szkoleń.
  • Będziesz mieć dostęp do specjalnie stworzonego pakietu benefitów, m.in.: karty Multisport, dofinansowanie posiłków, zniżek dla pracowników, czy prywatnej opieki medycznej. Wszystkie znajdziesz na: https://danone.pl/profesjonalisci/#benefity

UWAGA

Aplikacja na stanowisko możliwa tylko poprzez wskazany link: https://bit.ly/3k2OdyD

Aplikacje przesłane drogą e-mailową są automatycznie usuwane.