Staż/praktyki - PROGRAM STAŻOWY DAN ONE W DZIALE MARKETINGU (ACTIMEL)
DANONE Warszawa, Polska 26 stycznia 2021

DANONE to nie jest zwykła firma – jesteśmy grupą spółek, razem z Żywiec Zdrój i NUTRICIA realizujemy naszą misję, zgodnie z którą „niesiemy zdrowie tak wielu ludziom jak to możliwe”.
Dołączając do Działu Marketingu w Danone, będziesz wspierać markę  Actimeli wraz z nami będziesz budować kategorię wzmacniającą odporność konsumentów.
Dowiedz się więcej o nas na www.danone.pl/kariera-w-danone/

Staż/praktyki - PROGRAM STAŻOWY DAN ONE W DZIALE MARKETINGU (ACTIMEL)

Jako Stażysta/ka będziesz odpowiedzialny/a za analizę wyników badań konsumenckich i marketingowych oraz dawanie rekomendacji dalszych działań na ich podstawie.

Oprócz tego:

  • otrzymasz możliwość współpracy przy projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów, dzięki czemu będziesz mógł/mogła zobaczyć wyniki swojej pracy na półce sklepowej.
    Powierzymy Ci również zadania, dzięki którym będziesz mieć szansę współpracy z różnymi działami w firmie oraz agencjami zewnętrznymi, co pozwoli Ci na dokładne poznanie pracy w marketingu w międzynarodowej firmie z branży FMCG.

Wymagania

Rola Stażysty jest dla Ciebie, ponieważ jesteś samodzielny/a i z łatwością budujesz relacje z innymi osobami, fascynuje Cię analiza danych i wyników badań konsumenckich, na bazie których formułujesz ciekawe wnioski; wyróżnia Cię proaktywność i poszukiwanie nowych rozwiązań, a dodatkowo:

  • Bardzo dobrze planujesz działania, organizację pracy własnej i dostosowujesz się do zmian,
  • Praca w Excel i PowerPoint są dla Ciebie codziennością i nie mają przed Tobą większych tajemnic,
  • Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku i bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (min. B2).

Oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy w wymiarze pełnego etatu, regularny feedback, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w danym obszarze oraz dedykowaną mapę szkoleń,
  • Dostęp do pakietu benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport i inne,
  • Podczas stażu będziesz miał możliwość realizacji samodzielnych projektów w obszarze Marketingu i udziału w pracach zespołów międzynarodowych,
  • Wesprzemy Cię w poznawaniu nowych narzędzi używanych przez nas w dziale marketingu.

UWAGA: Aplikacja na stanowisko możliwa tylko poprzez wskazany link:  https://bit.ly/2M5g1H5 

Aplikacje przesłane drogą e-mailową są automatycznie usuwane. 


Wymagane dokumenty

CV