Staż/praktyki - Program Rozwojowy dla Studentów w Bosch Rexroth w działach ekonomicznych – Sales&Order Management i Logistyka
Bosch Rexroth Sp. z o.o. Warszawa, Polska 10 września 2018

Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań. Bosch Rexroth to partner w zakresie aplikacji mobilnych, hydraulicznych, a także automatyzacji przemysłu. Bosch Rexroth projektuje, produkuje i sprzedaje komponenty oraz systemy w ponad 80 krajach dla ponad 500 000 klientów.

Zakres obowiązków:

  • wyzwania i zadania ogólnorozwojowe z różnych dziedzin działalności firmy dopasowane do zainteresowań – w tym aktywny udział w bieżących projektach
  • wsparcie procesów logistycznych
  • bieżące prace administracyjne związane z obsługą klienta biznesowego i realizacją kontraktów
  • wsparcie biurowe Działu SOM – Obsługa Klienta – procesy obróbki zamówień
  • cykl szkoleń wewnętrznych i z obsługi systemów biznesowych w tym SAP
  • praktyczne poznanie transakcji międzynarodowych

Wymagania

  • ukończony przynajmniej II rok studiów ekonomicznych
  • program roczny: min. 20 h tygodniowo w semestrze, 40 h/tyg. podczas wakacji/ferii
  • zainteresowania w kierunku zagadnień obsługi klienta biznesowego
  • kreatywność i dobra organizacja pracy, także w sytuacjach nowych i nieprzewidywalnych
  • wysoka komunikatywność i chęć zbierania nowych doświadczeń
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Pełna oferta