Umowa o pracę - Program Rozwój na Bank w Obszarze Operacji i Technologii
Citi Handlowy Warszawa, Polska 9 maja 2018

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Umowa o pracę - Program Rozwój na Bank w Obszarze Operacji i Technologii
Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Podczas Programu odbędziesz cztery 6-miesięczne rotacje w różnych departamentach w centrali Banku w Warszawie (m.in. zarządzanie projektami, Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy, Research & Development, IT, obszary operacji bankowości korporacyjnej lub detalicznej, zarządzanie nieruchomościami i inne).

Jako uczestnik programu, będziesz realizować ambitne zadania i indywidualne projekty związane z konkretną funkcją w obszarze Operacji i Technologii. Będziesz miał szansę zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami, usprawniania procesów, oraz nowoczesnych systemów informatycznych.

W celu jak najlepszego wsparcia Twojego rozwoju, oferujemy profesjonalne szkolenia, pracę pod okiem doświadczonych managerów oraz współpracę z Mentorem, który pomoże Ci pokierować Twoją karierą zawodową.

Przewidywane rozpoczęcie programu odbędzie się na początku września 2018 r.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

• Realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji
  • Poznanie różnych departamentów obszaru Operacji i Technologii oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach
  • Praca u boku ekspertów i managerów poszczególnych obszarów w celu realizacji powierzonych zadań

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli…

• Jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Jesteś studentem min. 3-go roku; preferowane kierunki: Ekonomia/ Finanse/ IT/ Zarządzanie oraz pokrewne
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (min. poziom B2); mile widziane dodatkowe języki
  • Interesujesz się obszarem bankowości, operacji i technologii
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu, cechuje Cię umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie
  • Jesteś aktywnym studentem (działalność w organizacjach studenckich, wymiana międzynarodowa lub wolontariat)
  • posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe (praca, praktyki, staże)
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele

Czego możesz oczekiwać od programu..

• Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Rozwój wiedzy w dziedzinie bankowości oraz operacji i technologii
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. szeroki pakiet opieki zdrowotnej, karta Multisport Plus, Cafeteria Sodexo)
  • Rozudowany pakiet świadczeń (Pracowniczy Program Emerytalny, Ubezpieczenie na Życie)
  • Elastyczne środowisko pracy w oparciu o podejście work-life balance i możliwość pracy zdalnej
  • Feedback w czasie rekrutacji i na jej zakończenie oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu

Prosimy o dołączenie do aplikacji CV w języku angielskim.

Zapraszamy do aplikowania już teraz na stronie

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

CV, klauzula