Umowa o pracę - Program Rozwój na Bank w obszarze Bankowości Korporacyjnej
Citi Handlowy Senatorska 16, Warszawa, Polska 23 listopada 2017

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje ok. 681 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć 36 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależnośd do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Uczestnicy Programu „Rozwój na Bank” będą realizowali rotacje w obszarze Bankowości Korporacyjnej obsługujących ok. 6,4 tys. klientów korporacyjnych.

Umowa o pracę - Program Rozwój na Bank w obszarze Bankowości Korporacyjnej

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu:

• Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje bank od wewnątrz. W Citi obowiązuje program rotacyjny, mający na celu poszerzenie Twojej wiedzy i rozwój kariery.
  • Program „Rozwój na Bank” skierowany jest do osób zainteresowanych karierą w ramach Bankowości Korporacyjnej. Program ma charakter rotacyjny – w trakcie 2 lat odbędziesz 4 rotacje w obszarach takich, jak np.: Departament Klientów Strategicznych, Departament Klientów Globalnych, Bankowość Przedsiębiorstw, Departament Rozwoju i Strategii, Treasury, Zarządzanie Ryzykiem).
  • Podczas trwania programu gwarantujemy wsparcie poprzez szkolenia rozwojowe oraz Program Mentoringowy. Jako Uczestnik Programu już od samego początku będziesz mieć wpływ na naszą organizację. Będziesz mieć okazję budować podstawy naszych relacji z klientami, przygotowując badania rynku, modele finansowe, analizy kredytowe i prezentacje dla klientów.
  • Praca odbywać się będzie na podstawie ściśle sprecyzowanych celów i zadań.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

• Realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji
  • Poznanie różnych departamentów Bankowości Korporacyjnej oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach
  • Praca u boku ekspertów i managerów poszczególnych obszarów w celu realizacji powierzonych zadań

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

• Jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Jesteś studentem co najmniej trzeciego roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia/Finanse/ Bankowość oraz pokrewne
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B2); mile widziane inne języki
  • Interesujesz się obszarem bankowości korporacyjnej
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu, cechuje Cię umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.

Czego możesz oczekiwać od programu:

• Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pomoc w rozwinięciu potencjału poprzez indywidualne opiniowanie
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie; możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu

Prosimy o składanie aplikacji online pod linkiem:

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

CV w języku angielskim