Umowa o pracę - Program „Rozwój na Bank” w obszarze Bankowości Korporacyjnej
Citi Handlowy Warszawa, Polska 6 marca 2018

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Uczestnicy Programu „Rozwój na Bank” będą realizowali rotacje w obszarze Bankowości Korporacyjnej obsługujących ok. 6,2 tys. klientów korporacyjnych.

Umowa o pracę - Program „Rozwój na Bank” w obszarze Bankowości Korporacyjnej

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje bank od wewnątrz. Podczas trwania programu gwarantujemy wsparcie poprzez szkolenia rozwojowe oraz Program Mentoringowy. Jako uczestnik programu już od samego początku będziesz mieć wpływ na naszą organizację – budując podstawy naszych relacji z klientami, przygotowując badania rynku, modele finansowe, analizy kredytowe i prezentacje dla klientów oraz realizując ściśle sprecyzowane cele i zadania.

Program „Rozwój na Bank” skierowany jest do osób zainteresowanych karierą w ramach Bankowości Korporacyjnej. Program ma charakter rotacyjny – w trakcie 2 lat odbędziesz 4 rotacje w obszarach takich, jak np.: Departament Klientów Strategicznych, Departament Klientów Globalnych, Bankowość Przedsiębiorstw, Departament Rozwoju i Strategii, Treasury, czy Zarządzanie Ryzykiem.

Przewidywane rozpoczęcie programu odbędzie się w marcu 2018 r.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

• Realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji
  • Poznanie różnych departamentów Bankowości Korporacyjnej oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach
  • Praca u boku ekspertów i managerów poszczególnych obszarów w celu realizacji powierzonych zadań

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli…

• Jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Jesteś studentem min. 3-go roku; preferowane kierunki: Ekonomia/Finanse/ Bankowość oraz pokrewne
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Min. poziom B2); mile widziane dodatkowe języki
  • Interesujesz się obszarem bankowości korporacyjnej
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu, cechuje Cię umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.

Czego możesz oczekiwać od programu..

• Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pomoc w rozwinięciu potencjału poprzez indywidualne opiniowanie
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu

Prosimy o dołączenie do aplikacji CV w języku angielskim.

Rekrutacja trwa! Aplikuj jak najszybciej pod linkiem poniżej.

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

CV w języku angielskim