Staż/praktyki - Program Praktyk Letnich – ścieżka Finanse – Warszawa
CITIBANK EUROPE PLC (PL) Warszawa, Polska 31 marca 2017

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem. Citi Service Center świadczy najwyższej jakości usługi podmiotom z Grupy Citi na całym świecie w ramach Departamentów: Services Securities Operations (Operacje powiernicze), Monitorowanie Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (AML), Technologia, Finanse itp. Citi Service Center Poland obecnie zatrudnia ponad 4 tys. wysoce wykwalifikowanych pracowników w dwóch lokalizacjach: w Warszawie i Olsztynie.

Staż/praktyki - Program Praktyk Letnich – ścieżka Finanse – Warszawa

To Twoja wiedza zapewni sukces naszemu działaniu

Nasz program to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasz Program dostarczy Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje instytucja bankowa od wewnątrz. Program Praktyk Letnich rozpoczyna się na początku lipca dwudniowym Orientation Days, w czasie którego praktykanci biorą udział w wolontariacie oraz przechodzą przez cykl szkoleń wprowadzających ich w kulturę Citi. Następnie, uczestnicy Programu dołączają do zespołów, w których przez około 10 tygodni realizują indywidualny projekt biznesowy.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

Podczas trwającego 2,5 miesiąca programu weźmiesz udział w realizacji wyznaczonego projektu. Będziesz miał możliwość poznać specyfikę pracy w instytucji finansowej, zapoznać się z kulturą, organizacją, oraz zasadami funkcjonowania Citi w Polsce oraz zbudować w jej ramach swoje kontakty zawodowe. Podczas Programu Praktyk Letnich na ścieżce Finansowej będziesz miał możliwość realizacji projektu w jednym z departamentów wspierających funkcjonowanie banku, takich jak Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy (AML), Securities Services Operations (SSO), Finanse, Compliance, Obszar wsparcia obsługi klientów bankowości prywatnej i inne.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

• W okresie wakacyjnym jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Jesteś studentem co najmniej drugiego roku studiów; preferowane kierunki:

Ekonomia/Finanse/ Bankowość oraz pokrewne

• Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B2)
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi,

aby osiągnąć wspólne cele.

Czego możesz oczekiwać od programu:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji
  • Wsparcie w ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz
  • wsparcie opiekuna
  • Możliwość kontynuowania pracy w Citi po zakończeniu Programu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Możliwość uzyskania feedback’u w czasie rekrutacji oraz po jej zakończeniu

Prosimy o zawarcie w aplikacji CV w języku angielskim.