Staż/praktyki - Program Praktyk Letnich 2019- studenci kierunków nietechnicznych
SKANSKA S.A. Polska 16 kwietnia 2019

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Program Praktyk Letnich Skanska to doskonały sposób na zdobycie wiedzy, doświadczenia, poznania naszych liderów i realizowania ciekawych projektów.

Dodatkowe informacje o praktykach znajdziesz na:

Zgłoś się do programu!

Miejsce pracy:

w zależności od wybranego projektu