Staż/praktyki - Program Praktyk Letnich 2018 (Centrala)
Raiffeisen Bank polska S.A. Grzybowska, Warszawa, Polska 7 maja 2018

Raiffeisen Bank Polska S.A. działa na polskim rynku bankowym od 1991 r.Jest jednym z wiodących banków uniwersalnych w Polsce, oferującym  pełen zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, w tym najzamożniejszych pod marką bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a w bankowości korporacyjnej koncentruje się na segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Model biznesowy Banku opiera się na budowaniu silnych relacji z klientami i oferowaniu im wysokiej jakości produktów i usług odpowiadających na ich potrzeby. Z usług Banku korzysta 800 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 228 placówek, systemów bankowości elektronicznej oraz nowoczesnego centrum obsługi telefonicznej.

W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska S.A. wchodzą m.in.: Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. prowadząca internetowy kantor RKantor.com oraz Raiffeisen TFI S.A. W 2012 roku Raiffeisen Bank Polska S.A. awansował do grona największych banków w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG S.A.

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest częścią Raiffeisen Bank International AG – jednej z największych grup bankowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Raiffeisen Bank International AG jest akcjonariuszem większościowym posiadającym 100% udziału w kapitale zakładowym Banku

Staż/praktyki - Program Praktyk Letnich 2018 (Centrala)

Program Praktyk Letnich 2018!

Zapraszamy wszystkie dynamiczne, młode osoby do udziału w Programie Praktyk Letnich w Centrali Raiffeisen Polbank

Wymagania

Jeśli jesteś studentem II, III, IV lub V roku finansów, bankowości, ekonomii, zarządzania, ekonometrii, matematyki i swoją przyszłość chcesz związać z bankowością – dołącz do nas!


Oferujemy

Co możesz zyskać?

  • płatne praktyki trwające 2 miesiące w okresie lipiec-sierpień bądź sierpień-wrzesień 2018
  • możliwość poznania realiów pracy w międzynarodowym Banku
  • uczenie się od najlepszych oraz wsparcie opiekuna
  • uczestnictwo w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, a także jeśli sprawdzisz się jako członek naszego zespołu…szansę na stałe zatrudnienie!

Wymagane dokumenty

cv