Umowa o pracę - Program PŁATNYCH Praktyk Letnich 2021
Grupa Eurocash Warszawa, Polska 7 kwietnia 2021

Jesteśmy liderem na rynku dystrybucji FMCG z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jako #BARDZO zgrany zespół codziennie stawiamy sobie ambitne cele. Dynamiczny rozwój firmy i osiągane sukcesy to efekt wspólnej pracy wszystkich pracowników. To właśnie oni tworzą charakter i niepowtarzalną osobowość Grupy Eurocash.

Dołącz do nas i przekonaj się, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć #bardzo dużo!

Hej!

W imieniu @KarierawGrupieEurocash zapraszam Was do udziału w rekrutacji na Program Praktyk Letnich!

Do wyboru macie dwie lokalizacje: Warszawę lub Poznań i aż 18 różnych stanowisk!

Proces Rekrutacyjny odbywa się w 100% on-line

– obejrzyjcie krótkie wideo, które krok po kroku pokazuje jak przebiega rekrutacja! Jeśli chcecie poznać szczegóły zapraszam Was do udziału w wydarzeniu: https://bit.ly/2QMe6cl . Aplikować możecie bezpośrednio przez stronę https://bit.ly/3sCyuuu.

Wymagania

Wymagania:

  • student I-IV roku
  • chętny do rozwoju i nauki
  •  zaangażowany, zmotywowany i odważny
  • ciekawy świata i mający otwartą głowę

Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie!

Oferujemy

Oferujemy

  • szkolenie wprowadzające i wsparcie opiekuna
  • dynamiczne środowisko pracy
  • uczestnictwo w projekcie praktykantów
  • ambitne zadania, duże wyzwania
  • wynagrodzenie 2800 zł brutto
  • narzędzia pracy

CV oraz case study poprzez formularz na stronie https://bit.ly/3sCyuuu