Umowa o pracę - PROGRAM MENEDŻERSKI W OBSZARZE PRODUKCJI
Mars Polska Sochaczew, Polska 16 maja 2019

Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M’s®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Pomaga nam to dotrzeć do miliardów konsumentów i osiągać sprzedaż globalną na poziomie przekraczającym 35 mld dolarów.

W Polsce Mars działa od 1992 r i zatrudnia ponad 2800 Współpracowników w 4 głównych lokalizacjach, gdzie tworzymy i rozwijamy produkty marek znanych i lubianych na całym świecie.Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

Umowa o pracę - PROGRAM MENEDŻERSKI W OBSZARZE PRODUKCJI

Program rozwoju liderów to możliwość zrealizowania trzech 12-miesięcznych projektów pełniąc obowiązki na samodzielnym stanowisku Specjalisty, Starszego Specjalisty i nawet Lidera Zespołu na ostatnim roku programu.

Każdy z projektów jest realizowany w innym dziale, co umożliwi Ci rozwinięcie szerokiej perspektywy, poznanie biznesu oraz zdobycie kluczowych dla Twojego dalszego rozwoju umiejętności technicznych i przywódczych.

Działy, w których może odbyć się program to: produkcja (przygotowanie surowców, optymalizacja procesu produkcji i pakowania), dział inżynieryjny, techniczny, lean, dział bezpieczeństwa, logistyki fabrycznej, łańcuch dostaw, dział badań i rozwoju.

Aplikuj bezpośrednio przez mars.abmbertrack.co.uk

Szukamy osób, które:

• dążą do tego, aby w przyszłości zajmować stanowiska kierownicze i zarządzać zespołem;
  • potrafią inspirować ludzi, są nastawione na współpracę i wspólne wdrażanie pomysłów;
  • mają za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarach produkcyjnych;
  • wyróżniają się szczególnymi osiągnięciami naukowymi lub biznesowymi, szybko się uczą i lubią zmiany;
  • posiadają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • posługują się biegle językiem angielskim;
  • studentami ostatniego roku kierunków technicznych albo absolwentami do 2 lat po ukończeniu studiów;
  • są mobilne i dyspozycyjne w pełnym wymiarze godzin.

• Indywidualną ścieżkę rozwoju, dopasowaną do Twoich mocnych stron, potrzeb rozwojowych czy aspiracji.
  • Wsparcie doświadczonego mentora – osoby z naszego zespołu Zarządzającego.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie rosnące po każdym, z sukcesem zakończonym rocznym projekcie oraz rozbudowany pakiet benefitów, w tym bogatą ofertę szkoleniową.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Pracę w unikatowej kulturze organizacyjnej nastawionej na ludzi, wyniki i rozwój.