Umowa o pracę - Program Menedżerski w Dziale Sprzedaży STORCK
Storck Sp. z o.o. Prosta 70, Warszawa, Polska 17 maja 2018

Dołącz do świata jednego z największych producentów słodyczy i rozpocznij swoją zawodową przygodę. Dzisiaj Storck to:

•115 lat historii  firmy rodzinnej

•6000+ Pracowników na świecie

•100+ krajów

•25+ lat obecności w Polsce

•125+ Pracowników w Polsce

Umowa o pracę - Program Menedżerski w Dziale Sprzedaży STORCK

Program Menedżerski to szansa dla Ciebie by rozwinąć skrzydła, zdobyć niezbędne umiejętności i zacząć pracę na stanowisku Menedżera w Dziale Sprzedaży w branży FMCG.

Jest podzielony na cztery etapy:

1) Dział Marketingu

Poznajesz tajniki zarządzania marką

Czas trwania etapu: 5 miesięcy

2) Zespół Sprzedaży

Zdobywasz doświadczenie sprzedażowe jako Przedstawiciel Handlowy. To niezbędna baza w pracy przyszłego Menedżera sprzedaży.

Czas trwania etapu: 12 miesięcy

3) Siedziba Firmy w Niemczech

Poznajesz tajniki pracy Menedżera sprzedaży w międzynarodowym środowisku

Czas trwania etapu: 3 miesiące