Staż/praktyki - PROFESJONALNY SPRZEDAWCA W BRANŻY IT
LAGARTA SP. Z O.O. Rakowiecka 39, Rakowiecka, Warszawa, Polska 7 maja 2019

LAGARTA SP. Z O.O. jest obecna na rynku od 2002 r. Jesteśmy ekspertem we wdrażaniu informatycznych systemów ERP wspomagających zarządzanie firmą oraz integracji rozwiązań IT.  Odnotowujemy stały wzrost liczby klientów oraz pozyskujemy nowe projekty wdrożeniowe. Nasze usługi kierujemy do firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Poszukujemy ludzi zaangażowanych i samodzielnych, osób z wykształceniem inżynierskim, informatycznym lub logistycznym, lub w trakcie studiów zainteresowanych zdobyciem interesującego i dobrze płatnego zawodu.

Staż/praktyki - PROFESJONALNY SPRZEDAWCA W BRANŻY IT

Czym będziesz się zajmować?

• poznasz od podszewki pracę działu handlowego firmy informatycznej
  • pomocą w opiece nad aktualnymi klientami firmy i zdobywaniem nowych
  • wsparciem w prowadzeniu procesu sprzedaży obejmującego analizę potrzeb, przygotowanie i przedstawienie oferty, negocjacje, podpisanie umowy i opiekę posprzedażową
  • pomocą w doradztwie w zakresie oferowanych rozwiązań