Staż/praktyki - Praktyki zagraniczne dla studentów Weterynarii
Projects Abroad Wierzbowa 15, Wrocław, Polska 26 maja 2017

Project Abroad jest światowym liderem w organizacji zagranicznych praktyk i wolontariatów. Działamy w 30 krajach położonych na 5 kontynentach, a do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 100 tysięcy osób.

Staż/praktyki - Praktyki zagraniczne dla studentów Weterynarii

Jeżeli masz do odbycia staż lub po prostu chcesz wyjechać na wolontariat to dlaczego by nie zrobić tego w wakacje, nie tracąc przy tym okazji na poznawanie świata?

Taka forma nie tylko przyniesie Ci realne korzyści w przyszłości, ale również zapewni niezapomniane przeżycia.

Do jakich krajów możesz wyjechać?

•Jamajka

•Chiny

•Sri Lanka

•RPA

•Argentyna

•Meksyk

•I wiele innych…

W jakich projektach możesz wziąć udział?

•weterynaryjnych

•opieki nad zwierzętami

•ochrony środowiska

•I nie tylko!

• Zaświadczenie o niekaralności
  • Znajomość języka angielskiego

Skontaktuj się z nami

Prześlij nam swoje preferencje co do dziedzin, którymi chcesz się zająć podczas Twojej praktyku lub wolontariatu. W odpowiedzi prześlemy Ci kilka propozycji projektów, które będą bazą do dalszej pracy nad wyborem projektu odpowiedniego dla Ciebie.

Kontakt:

www.projects-abroad.pl