Staż/praktyki - Praktyki w zespole cen transferowych
Andersen Tax Sp. z o.o. Warszawa, Polska 26 sierpnia 2017

Andersen Tax to niezależna firma doradcza, świadcząca usługi doradztwa podatkowego i usługi księgowe obecna w wielu miejscach na świecie, poprzez międzynarodowe stowarzyszenie Andersen Global. Obecnie, firma zatrudnia ponad 2 000 profesjonalistów pracujących na całym świecie, głównie w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. Korzystając z wieloletniego dziedzictwa Arthura Andersena, nasza firma dynamicznie się rozwija, ponieważ nasi eksperci, najlepsi w swojej dziedzinie profesjonaliści, zapewniają klientom usługi na najwyższym poziomie.

W Andersen Tax doradzają najlepsi konsultanci, którzy swoje doświadczenie zdobywali w wiodących firmach doradczych i księgowych. Andersen Tax oferuje pełny wachlarz usług, nie tylko firmom, ale też osobom fizycznym, przez co zapewniamy naszym pracownikom możliwość pogłębiania wiedzy w wielu różnych obszarach zainteresowań. Nasza lista klientów zawiera wiele znanych firm takich jak General Electric, Lufthansa, Warner Bros., Philips, Calzedonia, Getin Bank i inni.

Filozofia działania firmy Andersen Tax zakłada kreatywność, elastyczność i niestandardowe myślenie w poszukiwaniu praktycznych rozwiązań. Nasz zespół składa się z młodych, zaangażowanych pasjonatów w dziedzinie podatków, cen transferowych oraz finansów. Nasza firma jest świetnym miejscem dla osób gotowych do podejmowania wyzwań, stawiających na osobisty rozwój i obsługę klientów na najwyższym poziomie.  Wśród naszych klientów jesteśmy znani z najwyższej jakości, uwagi jaką im poświęcamy i przedsiębiorczego podejścia, jakie wnosimy do każdego projektu. Pracownikom oferujemy atmosferę, która sprzyja pracy w zespole, wspólnemu szacunkowi, otwartej komunikacji i ciągłemu rozwojowi.

Myślisz już o tym, żeby zdobywać cenne doświadczenie, chcesz zastosować wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów w praktyce i zależy ci na tym, żeby się uczyć od ekspertów? Andersen Tax buduje silny zespół specjalizujący się w cenach transferowych. Jest to niepowtarzalna okazja, aby przyczynić się do tworzenia globalnej firmy i zdobyć praktyczną widzę i doświadczenia ucząc się od najlepszych. Koniecznie wyślij swoją aplikację i rozpocznij praktyki w naszym zespole cen transferowych. Przekonaj się jak pracują doświadczeni specjaliści i poszerz swoją wiedzę!

Staż/praktyki - Praktyki w zespole cen transferowych
  • Uczestnictwo w projektach doradztwa podatkowego w zakresie polskich i zagranicznych przepisów oraz wytycznych regulujących ceny transferowe
  • Pomoc w weryfikacji rynkowego charakteru rozliczeń pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz porównawczych (benchmarking studies) przy użyciu międzynarodowych baz danych m.in. BvD Amadeus, oraz weryfikacji rynkowego charakteru transakcji finansowych (pożyczek, obligacji, gwarancji) wraz z analizą ryzyka kredytowego