Staż/praktyki - Praktyki w Zespole Analiz, Monitorowania I Wspierania Efektywności Sprzedaży
Nest Bank S.A. Wołoska 24, Warszawa, Polska 8 listopada 2018

Największym atutem Nest Banku są nasi Pracownicy. To oni tworzą przyjazną atmosferę pracy, która czyni nasz Bank wyjątkowym. Duża swoboda działania oraz znaczący wpływ Pracowników na kierunek rozwoju Banku to kolejne elementy, które wyróżniają nas na rynku pracy. Siłę Nest Banku stanowi jego niezwykła Kultura Organizacyjna oparta na Wartościach.

To wszystko sprawia, że WARTO pracować w Nest Banku.

Zakres obowiązków:

  • z nami dowiesz się jak wygląda praca zespołu wspierającego naszą Sieć Sprzedaży
  • dowiesz się na czym polega i jak wygląda analiza i monitorowanie efektywności sprzedaży,
  • poznasz zasady współpracy z pośrednikami lokalnymi,
  • swoją pracą będziesz wspierać zespół w codziennych zadaniach i projektach, poprzez pomoc w bieżącej obsłudze procesu.

Wymagania

Oczekujemy:

  • mile widziani studenci 4 lub 5 roku – np. ekonomii, finansów i rachunkowości, zarządzania i podobnych,
  • dyspozycyjność min. 3 razy w tygodniu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • nastawienia na realizację celu,
  • bardzo dobrych umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz cennej wiedzy w prężnie rozwijającym się Banku,
  • bezpłatne miesięczne praktyki,
  • naukę w zespole fachowców pasjonujących się swoją pracą,
  • elastyczny czas pracy, miłą i przyjazną atmosferę, gdzie wszyscy mówimy sobie po imieniu a dzień zaczynamy od kubka pysznej kawy.

Wymagane dokumenty

CV