Staż/praktyki - Praktyki w dziale Marketingu/Reklamy/Public Relations
Fundacja Rozwoju Oprócz Granic Mazowiecka 12/24, Warszawa, Polska 27 maja 2019

Fundacja Rozwoju Oprócz Granic i Polski Instytut Językowy szuka osób do projektu

Specjalizujemy się w kompleksowych działaniach integracyjnych na rzecz cudzoziemców w Warszawie i poszukujemy osób, które chciałyby współpracować z nami w ramach praktyk lub wolontariatu.

Przewidywany zakres zadań:

  • współpraca w tworzeniu polityki marketingowej,
  • asysta w przygotowywaniu materiałów promocyjnych (ulotki, oferty, tłumaczenia itp.),
  • asysta w prowadzeniu portali społecznościowych,
  • opracowanie grafiki dla materiałów promocyjnych,
  • asysta w organizacji spotkań integracyjnych,
  • dzielenie się wiedzą o życiu w Warszawie,
  • wsparcie przy obsłudze klienta.

Mile widziane:

  • doświadczenie migracyjne,
  • wysoka kultura języka,
  • dobra organizacja pracy

Szczególne zapraszamy na praktyki studentów cudzoziemców, nie posługujących się językiem polskim.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • biegła znajomość języków w mowie i w piśmie (polski, rosyjski, angielski, ale każdy inny język widzimy jako dodatkowy atut),
  • „lekkie pióro” i zamiłowanie do pisania tekstów,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • gotowość do pracy w zespole,
  • poufność i rzetelność,
  • studenci lub absolwenci kierunków humanistycznych (np. marketing, zarządzanie, dziennikarstwo, stosunki międzynarodowe, socjologia, antropologia, polityka społeczna, prawo,  administracja, zarządzanie, lingwistyka).

Oferujemy

Praktyki są bezpłatne. Wystawimy referencje i zaświadczenie o odbyciu praktyk. W zamian możemy zaoferować bezcenne doświadczenie oraz współpracę z prężnie działającą organizacją pozarządową. Nie wykluczona dalsza współpracaz Fundacją Rozwoju Oprócz Granic.

Wymagane dokumenty

CV