Umowa zlecenie - Praktyki w dziale doradztwa transakcyjnego
KPMG Sp. z o.o. Warszawa, Polska 11 maja 2018

Dlaczego warto pracować w KPMG?

Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia. KPMG wspiera te pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji.
Robimy wiele, aby utrzymać pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata.

O KPMG:

KPMG to międzynarodowa sieć firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG zatrudnia 189 000 pracowników w 152 krajach. Niezależne firmy członkowskie sieci KPMG są stowarzyszone z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Każda z firm KPMG jest odrębnym podmiotem prawa.

W Polsce KPMG działa od 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1 800 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Umowa zlecenie - Praktyki w dziale doradztwa transakcyjnego

Dołącz do działu Deal Advisory Transaction Services w  KPMG w Warszawie jako:

Praktykant w zespole doradztwa transakcyjnego

Grupa Doradztwa Transakcyjnego (Deal Advisory Transaction Services) wspiera inwestorów we wszystkich etapach transakcji kapitałowej począwszy od wstępnej oceny przedsięwzięcia przed proponowaną transakcją, aż po wsparcie przy procesie integracji biznesowej. Doświadczeni doradcy dokonują finansowej, ekonomicznej, rynkowej i operacyjnej analizy przedsiębiorstw, doradzają inwestorom w ocenie podmiotu transakcji w zakresie analizy faktycznego stanu przedsiębiorstwa oraz jego wyceny księgowej, jak również w zdefiniowaniu ryzyk finansowych związanych z procesem inwestycyjnym.

Do udziału w praktykach zapraszamy studentów IV i V roku oraz absolwentów kierunków ekonomicznych i finansowych.

Od kandydatów oczekujemy:

• Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych,
  • Zainteresowania tematyką doradztwa transakcyjnego,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobrych wyników na studiach,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Dyspozycyjności.

U nas możesz liczyć na:

• Płatne praktyki,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami,
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku pokryte,
  • W całości bezprzewodową siecią wifi oraz ponad 400m2 taras dostępny wyłącznie dla pracowników firmy,
  • Dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. metra Dworzec Gdański, linii tramwajowych i autobusowych, stacji PKP oraz stanowiska rowerowe, motorowe i motocyklowe.

CV w języku angielskim