Staż/praktyki - Praktyki w dziale Doradztwa Podatkowego
Deloitte al. Jana Pawła II 22, Warszawa, Polska 8 kwietnia 2019

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy – w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok – postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Doradztwo Podatkowe oferuje kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności naszych klientów. Doradzamy przedsiębiorstwom w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a pracodawcom w zakresie podatku PIT. Nasze usługi obejmują również ceny transferowe, fuzje i przejęcia, podatek VAT i akcyzę, cło, międzynarodowe prawo podatkowe, postępowania podatkowe i sądowe, ryzyko podatkowe, podatki w systemach IT. Częścią naszej firmy jest też zespół BPS świadczący outsourcing księgowy, podatkowy oraz kadrowo-płacowy.

Staż/praktyki - Praktyki w dziale Doradztwa Podatkowego

Twoja przyszła rola

wyszukiwanie i analizowanie informacji z obszaru podatków/prawa podatkowego na potrzeby realizowanych projektówresearch informacji spoza obszaru podatków niezbędnych do realizacji prowadzonych projektów (np. informacji finansowych dotyczących wskazanych podmiotów, informacje o funkcjonowaniu danych branż lub gałęzi gospodarki)
udział w rozwiązywaniu konkretnych problemów prawno-podatkowych, sporządzaniu raportów, opinii, pism do organów podatkowych
aktywne wsparcie zespołu w pracy nad realizowanymi projektami

– student IV lub V roku studiów magisterskich lub absolwent kierunków: prawo, rachunkowość, finanse, ekonomia lub zarządzanie–  dyspozycyjność w wymiarze min. 35 godzin w tygodniu
    – osoba interesująca się podatkami i chcąca rozwijać się w tym obszarze – mile widziana jest wiedza oraz doświadczenie w zakresie podatków/prawa podatkowego
    – osoba ambitna, nastawiona na rezultaty i pracę w zespole
    – osobą z dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2) oraz pakietu MS Office

– wyzwania intelektualne każdego dnia
– pakiet socjalny (karta Multisport także dla praktykantów!)
– atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów oraz rozwiązań Employee Well – being
– szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności (szkolenia wewnętrzne)
– różnorodny, młody i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę
– możliwość pracy nad projektami istotnymi z punktu widzenia gospodarki i społeczeństwa
oraz… Deloitte Adventure Team! Trenuj ze sportowcami i podejmuj kolejne wyzwania
Aplikuj do 11 kwietnia 2019 r. i… #postawkropkę z Deloitte!

Aplikacja odbywa się poprzez stronę internetową:

Formularz wraz z CV: https://pl.career.deloittece.com/job-posting/1298/Praktyki-w-dziale-Doradztwa-Podatkowego