Staż/praktyki - Praktyki w Biurze Zarządu General Electric Company Polska sp. z o.o. – EDC
Engineering Design Center Warszawa, Polska 21 lipca 2017

Engineering Design Center to centrum inżynieryjne powstałe w 2000 roku na mocy porozumienia między Instytutem Lotnictwa w Warszawie oraz firmą General Electric Company Polska Sp. z o.o. W EDC zajmujemy się projektowaniem oraz technicznym wsparciem produkcji i eksploatacji silników i struktur lotniczych, turbin energetycznych, silników elektrycznych i generatorów prądu, a także urządzeń do wydobycia i przetwarzania ropy naftowej i gazu. Ponadto nasi inżynierowie projektują elementy awioniki, systemy lotnicze oraz zajmują się wytwarzaniem oprogramowania na potrzeby przemysłu lotniczego.

• Realizacja projektu dot. digitalizacji informacji/dokumentów organizacji
  • Wsparcie w bieżących projektach i zadaniach Biura

• Student/Studentka studiów licencjackich lub magisterskich
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office