Staż/praktyki - Praktyki w Banku BPS S.A.
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Grzybowska 81, Warszawa, Polska 28 czerwca 2019

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna

z siedzibą Centrali w Warszawie. Bank BPS S.A. zrzeszając 316 banków spółdzielczych tworzy największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Bank BPS S.A. ma wyjątkowy profil działalności, ponieważ łączy funkcje banku zrzeszającego oraz komercyjnego. Świadczy szeroki zakres usług dla banków spółdzielczych i równocześnie jest ich partnerem biznesowym i reprezentantem. Dodatkowo poprzez sieć liczącą 35 placówek oferuje konkurencyjne produkty finansowe dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Specjalizuje się w obsłudze samorządów, rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego, handlu, rzemiosła i turystyki.

Staż/praktyki - Praktyki w Banku BPS S.A.
  • wsparcie pracowników Departamentu w bieżącej pracy,
  • udział w projektach,
  • praktyki będą odbywać się w wybranych działach naszej firmy, a praktykanci będą pracować pod okiem doświadczonych pracowników.
  • Wymagania

• wykształcenie: student/ka lub absolwent/ka uczelni wyższej,
  • dobra znajomość MS Office: Excel, Power Point,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność organizacji samodzielnej pracy,
  • dokładność, skrupulatność.

• Oferujemy

• możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w wybranym Departamencie z obszaru m.in. finansów, ryzyka, HR, IT, marketingu, rachunkowości,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ramach bezpłatnych praktyk,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek,
  • możliwość dostosowania godzin pracy do grafiku zajęć na uczelni.

• Wymagane dokumenty