Staż/praktyki - praktyki studenckie w Dziale Wycen Nieruchomości i Doradztwa
Colliers International Poland Sp. z o.o. plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, Warszawa, Polska 2 marca 2018

Colliers International Group Inc. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 502 biur w 67 krajach zatrudniającą ponad 16 300 pracowników. Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. Colliers International po raz dziesiąty z rzędu znalazł się w rankingu Global Outsourcing 100 – liście czołowych firm działających w sektorze outsourcingu. Autorem rankingu jest International Association of Outsourcing Professionals. Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.

Staż/praktyki - praktyki studenckie w Dziale Wycen Nieruchomości i Doradztwa

• wsparcie pracy operacyjnej Działu Wycen Nieruchomości i Doradztwa Colliers, w tym m.in. pomoc w przygotowaniu operatów szacunkowych oraz innych dokumentów dla klientów
    • kontakt z klientami, urzędami, bankami w celu pozyskiwania potrzebnych informacji na temat rynku oraz nieruchomości
    • asystowanie pracownikom działu w organizacji spotkań z klientami i utrzymywaniu z nimi relacji