Staż/praktyki - Praktyki studenckie w Dziale Szkoleń
DEKRA Certification Sp. z o.o. Warszawa, Polska 3 marca 2017

DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r.

Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Praktyki studenckie w Dziale Szkoleń Spółki DEKRA Polska

Zapraszamy na bezpłatne praktyki w naszej firmie!

Staż/praktyki - Praktyki studenckie w Dziale Szkoleń

•    Organizacja szkoleń otwartych oraz dedykowanych realizowanych przez Spółkę DEKRA

Polska.

• Tworzenie materiałów szkoleniowych (podręczniki, konspekty, handout’y itp.).
  • Wspieranie Działu Szkoleń DEKRA w bieżącej pracy.

• Mile widziany  status studenta uczelni wyższej
  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Rzetelność, dokładność
  •  Chęć do pracy
  • Odpowiedzialność

• Poznanie w jaki sposób działa światowy lider w zakresie bezpieczeństwa i szkoleń w obszarze rozwoju kompetencji technicznych w przemyśle, motoryzacji i transporcie, budownictwie oraz systemach zarządzania (szkolenia ISO).
  • Zdobycie kierunkowego doświadczenia zawodowego.
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu otwartym organizowanym w Warszawie przez DEKRA Polska. Udział w szkoleniu i zdanie testu umożliwia zdobycie kwalifikacji auditora wewnętrznego lub pełnomocnika ds. systemów zarządzania. Wartość jednego szkolenia dla kandydatów na auditorów lub pełnomocników to koszt 3 012 zł brutto.
  • Unikalną możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia dotyczącej zarządzania na podstawie polskich i międzynarodowych standardów.
  • Elastyczne godziny pracy pomiędzy 7.30 a 17.00. Godziny praktyk zostaną ustalone wspólnie pomiędzy Studentem, Uczelnią i DEKRA.
  • Miłą atmosferę w pracy.
  • Praca w biurze, w siedzibie DEKRA Polska w Warszawie

cv