Staż/praktyki - Praktyki studenckie w dziale Finansów i Księgowości
Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 6 czerwca 2017

Colliers International Group Inc. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 502 biur w 67 krajach zatrudniającą ponad 16 300 pracowników. Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku.

  • ewidencja i archiwizacja dokumentów księgowych
  • inne doraźne zadania

Wymagania

  • status studenta (mile widziani studenci kierunków finanse i rachunkowość i pokrewnych)
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

  • wymiar praktyk: min. 20 godzin w tygodniu
  • miłą i przyjazną atmosferę praktyk

Wymagane dokumenty

CV