Umowa o pracę - Praktyki – Programista Baz Danych / Praktyki – Junior SQL Developer
Green Minds Sp.zo.o. Ursynów, Warszawa, Polska 19 kwietnia 2017

Firma realizująca projekty IT.

Jeśli ukończyłeś, bądź jesteś na ostatnim roku studiów, masz umysł ścisły, interesujesz się technologiami informatycznymi i do tego masz opanowany język angielski ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Do naszego zespołu, realizującego projekty dla klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej i farmaceutycznej poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć swoja karierę w fascynującym świecie IT, w obszarach takich jak bazy danych, hurtownie danych, big data oraz business intelligence.

Zanim jednak trafisz na rzeczywisty projekt, chcielibyśmy przeszkolić Cię na naszych autorskich warsztatach, abyś nabrał/nabrała doświadczenia w wybranych technologiach. Dlatego właśnie, w chwili obecnej prowadzimy nabór na płatne praktyki absolwenckie podczas, których będziemy uczyć Cię intensywnie języka programowania SQL, PL/SQL, zapoznamy Cię z narzędziami klasy ETL oraz Business Intelligence.

Czego od Ciebie oczekujemy:

• dyspozycyjności min. 36 godz. w tygodniu – jeżeli ciągle masz zajęcia na uczelni, których nie da się pogodzić z pracą w ciągu dnia, zapraszamy Cię jak już będziesz bardziej dostępny/a
  • znajomości języka angielskiego – nie zwracamy uwagi na posiadane certyfikaty a na to, czy dogadasz się z klientem przez telefon
  • chęci rozwoju w obszarach takich jak bazy danych / big data / business intelligence
  • umysłu ścisłego i zorientowania na szczegóły
  • minimalnego doświadczenia w pisaniu zapytań SQL (select, insert, update, delete, union, join itd.). Zanim się do nas zgłosisz poczytaj proszę jakie są przykładowe operacje DML oraz DDL, gdyż na pewno zapytamy o to na wstępnej rozmowie J

• płatną praktykę trwającą od 1-2 msc pod okiem doświadczonego instruktora. Czas trwania zależy od posiadanych przez Ciebie kompetencji.
  • zatrudnienie na pełen etat w naszej firmie po odbyciu praktyk – dotychczas wszystkim osobom, które ukończyły praktyki została złożona oferta zatrudnienia.
  • gigantyczny rozwój osobisty
  • przyjemne biuro z dobrym dojazdem – mieścimy się tuż przy stacji Metra Stokłosy