Umowa o pracę - Praktyki – Programista Baz Danych / Praktyki – Junior SQL Developer
Green Minds Sp.zo.o. Ursynów, Warszawa, Polska 3 października 2017

Firma realizująca projekty IT.

Umowa o pracę - Praktyki – Programista Baz Danych / Praktyki – Junior SQL Developer

Jeśli ukończyłeś, bądź jesteś na ostatnim roku studiów, masz umysł ścisły, interesujesz się technologiami informatycznymi i do tego masz opanowany język angielski ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Do naszego zespołu, realizującego projekty dla klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej i farmaceutycznej poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć swoja karierę w fascynującym świecie IT, w obszarach takich jak bazy danych, hurtownie danych, big data oraz business intelligence.

Zanim jednak trafisz na rzeczywisty projekt, chcielibyśmy przeszkolić Cię na naszych autorskich warsztatach, abyś nabrał/nabrała doświadczenia w wybranych technologiach. Dlatego właśnie, w chwili obecnej prowadzimy nabór na płatne praktyki absolwenckie podczas, których będziemy uczyć Cię intensywnie języka programowania SQL, PL/SQL, zapoznamy Cię z narzędziami klasy ETL oraz Business Intelligence.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • dyspozycyjności min. 36 godz. w tygodniu – jeżeli ciągle masz zajęcia na uczelni, których nie da się pogodzić z pracą w ciągu dnia, zapraszamy Cię jak już będziesz bardziej dostępny/a
  • znajomości języka angielskiego – nie zwracamy uwagi na posiadane certyfikaty a na to, czy dogadasz się z klientem przez telefon
  • chęci rozwoju w obszarach takich jak bazy danych / big data / business intelligence
  • umysłu ścisłego i zorientowania na szczegóły
  • minimalnego doświadczenia w pisaniu zapytań SQL (select, insert, update, delete, union, join itd.). Zanim się do nas zgłosisz poczytaj proszę jakie są przykładowe operacje DML oraz DDL, gdyż na pewno zapytamy o to na wstępnej rozmowie J

Oferujemy

  • płatną praktykę trwającą od 1-2 msc pod okiem doświadczonego instruktora. Czas trwania zależy od posiadanych przez Ciebie kompetencji.
  • zatrudnienie na pełen etat w naszej firmie po odbyciu praktyk – dotychczas wszystkim osobom, które ukończyły praktyki została złożona oferta zatrudnienia.
  • gigantyczny rozwój osobisty
  • przyjemne biuro z dobrym dojazdem – mieścimy się tuż przy stacji Metra Stokłosy

Wymagane dokumenty

CV