Staż/praktyki - Praktyki Letnie – Bankowość i Finanse w Warszawie 2018
Citi Handlowy Warszawa, Polska 6 marca 2018

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

W Polsce pod marką Citi Handlowy działa jedna z największych instytucji finansowych, oferująca bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Citi Handlowy obsługuje 6,2 tys. klientów korporacyjnych i ok. 687 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć 28 oddziałów. W Banku Citi Handlowym w Warszawie S.A. jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądała Twoja własna, a możliwości są niezliczone.

Staż/praktyki - Praktyki Letnie – Bankowość i Finanse w Warszawie 2018

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje instytucja bankowa od wewnątrz.

Praktyki rozpoczynają się na początku lipca dwudniowym Orientation Days, w czasie którego praktykanci biorą udział w wolontariacie oraz przechodzą przez cykl szkoleń wprowadzających ich w kulturę Citi.

Następnie, uczestnicy Programu dołączają do zespołów, w których przez około 11 tygodni realizują indywidualny projekt biznesowy.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

Podczas trwającego 2,5 miesiąca programu weźmiesz udział w realizacji wyznaczonego projektu. Będziesz mieć możliwość poznać specyfikę pracy w instytucji finansowej, zapoznać się z kulturą, organizacją, oraz zasadami funkcjonowania Citi w Polsce, a także zbudować swoje kontakty zawodowe.

Podczas Praktyk w Bankowości i Finansach będziesz miał możliwość realizacji projektu w jednym z departamentów wspierających funkcjonowanie banku, takich jak: Ryzyko, Bankowość Korporacyjna, Bankowość Detaliczna, Bankowość Transakcyjna, Operacje dla Bankowości Detalicznej oraz Korporacyjnej, Marketing, Departament Prawny, Monitoring Zgodności, Audyt i inne.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

• W okresie wakacyjnym jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Jesteś studentem co najmniej drugiego roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Bankowość, Prawo, Marketing lub pokrewne
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B1)
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.
  • Cechuje Cię zaangażowanie, kreatywność i ambicja

Czego możesz oczekiwać od programu…

• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji
  • Wsparcie w ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz wsparcie opiekuna
  • Możliwość kontynuowania pracy w Citi po zakończeniu Programu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Możliwość uzyskania feedback’u z procesu rekrutacji

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Jeżeli szczególnie interesuje Cię konkretny obszar praktyk, dodaj odpowiedni komentarz podczas załączania CV do aplikacji (W rubryce „Comments about the file”) – weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje.

Aplikuj pod linkiem poniżej już teraz!

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

CV w języku angielskim