Staż/praktyki - Praktyki w Dziale Międzynarodowych Badań Klinicznych
Roche Polska Domaniewska, Warszawa, Polska 21 listopada 2016

Grupa Roche, z siedzibą główną w Bazylei w Szwajcarii, jest liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Siłą firmy są dwa współpracujące działy: farmacja i diagnostyka. Roche, będąc największą na świecie firmą biotechnologiczną, dostarcza szeroką gamę leków stosowanych w takich dziedzinach terapeutycznych jak: onkologia, wirusologia, choroby zapalne, metaboliczne oraz centralnego układu nerwowego. Firma jest również światowym liderem w dziedzinie diagnostyki in-vitro, diagnostyki onkologicznej oraz pionierem w zakresie kompleksowej opieki diabetologicznej. Strategia Roche koncentrująca się na medycynie personalizowanej ma na celu dążenie do dostarczania leków i systemów diagnostycznych, które przyczynią się znacząco do poprawy zdrowia, jakości życia oraz przedłużenia życia pacjentów.

Firma Roche  rozpoczęła swoją działalność w Polsce już w roku 1923. Współcześnie, obecni jesteśmy od początku lat dziewięćdziesiątych. Misją firmy jest wytyczanie nowych kierunków w medycynie zapewniających unikalne i skuteczne rozwiązania w trosce o zdrowie i życie człowieka. Roche czyni wysiłki, aby zwiększać dostęp polskich pacjentów do nowoczesnych terapii. Każdego dnia  wspomaga lekarzy w ich codziennej walce o zdrowie i życie pacjentów. Roche w Polsce posiada nowoczesne i unikalne portfolio w takich dziedzinach terapeutycznych jak: onkologia, nefrologia, transplantologia, reumatologia, neurologia,  kardiologia i choroby zakaźne Jest też liderem w diagnostyce medycznej i dostarcza wielu systemów diagnostycznych umożliwiających szybkie i dokładne wykrywanie chorób oraz monitorowanie ich przebiegu przez lekarzy, laboratoria lub samych pacjentów. Stale współpracuje  ze środowiskami akademickimii lekarskimi.

 

Staż/praktyki - Praktyki w Dziale Międzynarodowych Badań Klinicznych
  • Wsparcie zespołów badaniowych z różnych dziedzin terapeutycznych poprzez prace administracyjne.

Wymagania

  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, terminowość– dostępność min 20 h tygodniowo
  •  jęz. angielski – w stopniu bardzo dobrym


Oferujemy

  • umowa o bezpłatne praktyki ( 3 miesiące styczeń-marzec 2017)
  • szkolenia dotyczące różnych aspektów prowadzenia badań klinicznych m. in.  aspekty prawne, aspekty finansowe, jakość i bezpieczeństwo w badaniach klinicznych
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk/referencje
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • zdobycie wiedzy dotyczącej prowadzenia badań klinicznych

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny