Staż/praktyki - Praktyki
„Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” Porty Lotnicze. Przedsiębiorstwo Państwowe, Żwirki i Wigury, Warszawa, Polska 16 lipca 2018

PPL zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową
i eksploatacją lotnisk oraz zarządza dwoma portami lotniczymi – w Warszawie i Zielonej Górze.

Ma również udziały w 10 spółkach nadzorujących działanie lotnisk: w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu, Katowicach, Szczytnie, Bydgoszczy i Rzeszowie. Ponadto PPL ma udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling) oraz firmach wykonujących usługi pozalotnicze

ZADANIA:

  • obsługa operatorska bazy danych systemu monitorowania hałasu lotniczego,
  • sporządzanie sprawozdań z pomiarów ciągłych hałasu lotniczego, wykonywanie analiz;
  • prowadzenie rejestru certyfikatów hałasowych statków powietrznych operujących na Lotnisku Chopina oraz ewidencji pozalotniczych źródeł hałasu;
  • aktualizacja bazy danych o statkach powietrznych w systemie Quota Count

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ochrona środowiska lub podobnym;
  • umiejętność obsługi Pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane kompetencje takie jak: sprawność w działaniu, umiejętności analityczne, nastawienie na własny rozwój, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Oferujemy zdobycie wiedzy podczas odbywania 3 miesięcznej, bezpłatnej praktyki w Przedsiębiorstwie Państwowym „Porty Lotnicze”

Wymagane dokumenty

cv