Staż/praktyki - Praktykant/tka w Wydziale Bezpieczeństwa Informacji
mBank S.A. Warszawa, Polska 22 marca 2018

Aplikacje proszę składać przez stronę

Główne zadania:

  • Wprowadzanie do aplikacji punktów kontrolnych tworzących standardy bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa IT
  • Udział w przygotowaniu analizy wpływu zdarzenia na biznes (BIA) i planów ciągłości działania Banku
  • Udział w przygotowaniu Banku do wdrożenia rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych
  • Udział w testowaniu nowych aplikacji jako użytkownik końcowy
  • Udział w przygotowaniu cyklicznego raportowania

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane specjalizacje: Zarządzanie Informatyką, Informatyka Gospodarcza etc.
  • Wiedza z zakresu Cyberbezpieczeństwa, IT Governance, standardów ISO, podstaw prawa
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Chęć uczenia się oraz otwartość na nowe zadania

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 40 godzin w tygodniu na okres 3-12 miesięcy (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni), z wynagrodzeniem 2100 zł brutto miesięcznie,
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu międzynarodowych standardów ochrony informacji, zagadnień związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem, przepisów dotyczących ochrony danych osobowych oraz rekomendacji nadzoru bankowego,
  • wsparcie ze strony mentora praktyk i opiekuna HR,
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, bezpłatne e-booki i audiobooki, kluby sportowo-zainteresowaniowe, możliwość skorzystania z Home Office do 5 dni w miesiącu).

Wymagane dokumenty

Cv