Staż/praktyki - Praktykant/Stażysta w Laboratorium sensorycznym/fizyko-chemicznym
SGS Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki, Polska 22 maja 2017

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 90.000 pracowników w sieci ponad 2.000 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

Zadania:

Wykonywanie podstawowych analiz oraz prac laboratoryjnych w lab sensorycznym i fizyko-chemicznym.

Zapraszamy studentów: Technologii Żywności, Chemii, Biologii, Mikrobiologii, Biotechnologii, Inżynierii Środowiska, Ochrony Środowiska oraz pokrewnych.

Czas Praktyk: do 3 miesięcy

Preferowany rok studiów: od III

• Istnieje możliwość uzgodnienia indywidualnego czasu odbywania praktyki.

• Oferujemy możliwość odbycia praktyki w ramach umowy o praktykę studencką.

• Oferujemy wynagrodzenie za praktyki.

Jeśli się sprawdzisz i stwierdzisz: „To jest to! To ta firma!” – gwarantujemy, że zostaniesz u nas na dłużej.

APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Prześlij swoje CV na adres: pl.praca@sgs.com

Tytuł wiadomości: praktyka_ozarow_lab

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”