Staż/praktyki - Praktykant/Praktykantka
Walter Herz Sp. z o.o. Sp.k. Prosta 32, Warszawa, Polska 29 sierpnia 2017

Walter Herz jest firmą doradczą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych, która oferuje kompleksowe usługi podmiotom związanym z tym segmentem rynku. Zapewniamy strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu oraz usługi związane z administrowaniem nieruchomościami, zarządzaniem projektami i opracowaniem analiz. Doradzamy inwestorom, najemcom i właścicielom nieruchomości.

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku nieruchomości,
  • Aktualizacja danych dotyczących najmu,
  • Tworzenie zestawień i analiz,
  • Telefoniczne konsultacje z wynajmującymi oraz najemcami,
  • Uczestnictwo w negocjacjach,
  • Pomoc w codziennych zajęciach w profesjonalnej obsłudze klientów w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • Przygotowywanie raportów w języku angielskim,
  • Tłumaczenie dokumentów,
  • Realizacja i koordynacja bieżących zadań administracyjnych zespołu oraz wsparcie konsultantów,

Wymagania

  • Wykształcenie: osoba w trakcie studiów lub absolwent/ka (wykształcenie z zakresu gospodarki nieruchomościami będzie dodatkowym atutem),
  • Wiedza z zakresu nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,

Oferujemy

  • Praktyki z możliwym zarobkiem podstawowym + prowizyjnym,
  • Możliwość zatrudnienia po okresie próbnym, jako Junior Leasing Specialist
  • Opiekuna, który będzie Cię prowadził przez okres praktyk,
  • Prace w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy,
  • Zdobycie wiedzy od najlepszych doradców nieruchomości komercyjnych,
  • Możliwość uczestnictwa w wyjazdach służbowych,

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@walterherz.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prześlij nam swoje CV (w wersji PL i EN) oraz dołącz krótki list z informacją, kim jesteś i co skłoniło cię do starania się o pracę właśnie u nas.