Staż/praktyki - Praktykant/Praktykantka w Dziale rekrutacji
GoWork.pl Warszawa, Polska 12 października 2018

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obowiązki:

  • wsparcie procesów rekrutacyjnych,
  • utrzymywanie kontaktów z kandydatami,
  • tworzenie oraz aktualizacja bazy danych,
  • udział w bieżących pracach działu.

Wymagania

  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z rekrutacją i obsługą klienta,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • pracowitość,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • zdobycie cennego doświadczenia pod okiem profesjonalistów,
  • referencje po odbyciu praktyk,
  • możliwość dłuższej współpracy,
  • realizację ciekawych projektów,
  • darmowy udział w jednym z oferowanych przez nas kursów,
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • elastyczny wymiar godz. praktyk.

Wymagane dokumenty

CV