Staż/praktyki - Praktykant/ka w zespole rekrutacji IT
Accenture Warszawa, Polska 6 września 2017

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu doradztwa, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową.

Zakres zadań:

  • Współpraca z rekruterami i researcherami
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w wewnętrznych systemach HR
  • Zarządzanie bazą danych kandydatów
  • Dbanie o właściwy przepływ informacji i dokumentów w procesie rekrutacji
  • Wsparcie w procesie selekcji telefonicznej kandydatów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Statusu studenta
  • Dostępności na pełny etat (możliwa elastyczność)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Płatny staż
  • Doskonała atmosfera pracy w samym centrum Warszawy
  • Przyjazny i dynamiczny zespół

Wymagane dokumenty

CV po angielsku