Staż/praktyki - Praktykant/ka w Wydziale Świadczeń Pracowniczych
Polskie Koleje Państwowe S.A. Aleje Jerozolimskie 142a, Warszawa, Polska 28 grudnia 2017

PKP S.A. pełni nadzór właścicielski nad spółkami Grupy PKP w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi transportowo-logistycznej pasażerów i towarów.

PKP S.A. jest również jednym z największych właścicieli nieruchomości w Polsce. W zasobach Spółki znajduje się m.in. ok. 100 tys. ha gruntów oraz 57 tys. budynków i budowli. Jej majątek stanowią zarówno obiekty pełniące funkcje związane z transportem i obsługą podróżnych (dworce kolejowe), jak i nieruchomości  stricte komercyjne.  PKP S.A. prowadzi aktywne działania jako zarządca, polegające m.in. na inicjowaniu inwestycji oraz szukaniu sposobów optymalnego zagospodarowania kolejowych gruntów.

Staż/praktyki - Praktykant/ka w Wydziale Świadczeń Pracowniczych
  • wsparcie działań związanych z przygotowaniem dokumentacji do zgłoszenia pracowników do dodatkowej opieki medycznej
  • weryfikacja i przygotowanie dokumentacji dotyczącej zajęć sportowych pracowników PKP S.A.
  • wsparcie w uzupełnianiu dokumentacji dotyczącej przyznanych na Komisjach Socjalnych dofinansowań z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przygotowanie korespondencji dotyczącej świadczeń pracowniczych między jednostkami organizacyjnymi Spółki, wsparcie w dystrybucji

• status studenta ostatnich lat studiów lub absolwenta, który zainteresowany jest swoim rozwojem osobistym
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office