Staż/praktyki - Praktykant/ka w Gazowni w Pruszkowie
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Ludwika Waryńskiego 16, 62-800 Pruszków, Polska 15 lutego 2019

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez 183 tys. km gazociągów.PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 160-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu.Polska Spółka Gazownictwa jest Narodowym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Polsce. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. Spółka świadczy usługę transportu paliwa gazowego na bazie umów zawartych z przedsiębiorstwami zajmującymi się sprzedażą paliwa gazowego.Do zadań PSG należy prowadzenie ruchu sieciowego, rozbudowa, konserwacja oraz remonty sieci i urządzeń, dokonywanie pomiarów jakości i ilości transportowanego gazu.

Staż/praktyki - Praktykant/ka w Gazowni w Pruszkowie

Do zadań praktykanta należeć będzie:

• współpraca przy procesie przyłączeniowym
  • archiwizacja dokumentacji projektowej i powykonawczej
  • rozrysowanie przebiegu sieci gazowej na mapy

• brak wymagań w zakresie doświadczenia zawodowego,
  • wykształcenie minimum średnie

znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

Do współpracy zapraszamy:

•  studentów inżynierii środowiska, budownictwa, energetyki, geodezji i kartografii,
  • osoby dyspozycyjne 40 godzin tygodniowo  na okres 1 – 3 miesięcy
  • osoby chcące poznać proces projektowania i budowy sieci gazowej