Umowa zlecenie - Praktykant/ka w Dziale Wynajmu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych
Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 3 lipca 2017

Colliers International Group Inc. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada sieć 502 biur w 67 krajach zatrudniającą ponad 16 300 pracowników. Colliers International oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. Colliers International po raz dziesiąty z rzędu znalazł się w rankingu Global Outsourcing 100 – liście czołowych firm działających w sektorze outsourcingu. Autorem rankingu jest International Association of Outsourcing Professionals.

Colliers International w Polsce działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w przygotowywaniu analiz rynku nieruchomości przemysłowych oraz projekcji wyników finansowych nieruchomości
  • Wyszukiwanie informacji dotyczących powierzchni magazynowych
  • Inne zadania zlecone przez pracowników Działu Wynajmu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Samodzielność
  • Zdolności analityczne

Oferujemy

  • Szeroki wachlarz zadań
  • Miłą i przyjazną atmosferę praktyk

Wymagane dokumenty

CV