Staż/praktyki - Praktykant/ka w Dziale Roszczeń i Reklamacji
MetLife Warszawa, Polska 14 maja 2019

Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc. oraz profesjonalizmu i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Stworzony z myślą o aktywnych, nastawionych na ciągły rozwój studentach, chcących w praktyce wykorzystać uzyskaną na zajęciach wiedzę i zdobyć profesjonalne doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów w globalnej firmie z branży ubezpieczeniowej.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@metlife.pl do dnia 20 maja z podaniem numeru referencyjnego w tytule maila

nr ref. PP/ROSZ/2019

Staż/praktyki - Praktykant/ka w Dziale Roszczeń i Reklamacji

Czym będziesz się zajmować?

•Przygotowaniem i prowadzeniem korespondencji (telefonicznej, mailowej oraz listownej) z klientami i instytucjami

•Pozyskiwaniem informacji niezbędnych do wypłaty należnych świadczeń

•Uzupełnianiem informacji oraz danych w różnych bazach

•Wsparciem zespołu w bieżących działaniach