Staż/praktyki - Praktykantka w Dziale Kadr i Płac (m/k)
RSM Poland Warszawa, Polska 2 października 2018

RSM Poland to ponad 210 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 42 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

Staż/praktyki - Praktykantka w Dziale Kadr i Płac (m/k)
  • wspieranie zespołu w bieżącej obsłudze kadrowo-płacowej naszych Klientów;
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych;
  •  pomoc w sporządzaniu dokumentów z zakresu stosunku pracy;
  •  prowadzenie ewidencji czasu pracy;
  •  wsparcie działu w innych bieżących pracach.

•  status studenta lub absolwenta uczelni wyższej;
  •  mile widziana znajomość prawa pracy;
  •  bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów;
  •  skrupulatność i dokładność;
  •  praktyczna znajomość MS Office;
  •   dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

• płatne praktyki z możliwością przedłużenia współpracy
  • możliwość nauki i zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • świetną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

Wysyłając swoje CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A z siedzibą w Poznaniu 61-555, ul. Droga Dębińska 3B, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A z siedzibą w Poznaniu 61-555, ul. Droga Dębińska 3B danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem mail: personaldata@rsmpoland.pl lub pod adresem: RSM Poland, Droga Dębińska 3b Poznań 61-555

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 lat, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać podmiotom powiązanym:

• RSM Poland Audyt S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 3b, 61 – 555 Poznań
  • Firma Audytorsko Księgowa Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin
  • Firma Audytorsko Księgowa Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie, al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Odbiorcami przetwarzanych przez nas danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem mail: personaldata@rsmpoland.pl lub pod adresem: RSM Poland, Droga Dębińska 3b  Poznań 61-555.