Umowa zlecenie - Praktykant/ka w Dziale Controllingu
OT Logistics S.A Aleje Jerozolimskie 98, Warszawa, Polska 27 czerwca 2018

Grupa Kapitałowa OT Logistics jest największym operatorem portowym w Polsce i na południowym Bałtyku oraz liderem w transporcie wodnym śródlądowym od Kaliningradu po porty w Niemczech i Holandii. Grupa skupia również podmioty wyspecjalizowane w transporcie drogowym, kolejowym, a także spedycji i logistyce. Spółka działa na rynku polskim oraz w Europie Środkowej i Zachodniej, stale rozszerzając obszar swojej działalności. OT Logistics jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

TWOJE ZADANIA:

  • rozwój narzędzi controllingowych;
  • pomoc w przygotowaniu raportów, analiz i prezentacja na potrzeb Zarządu;
  • analiza wykonania budżetu;
  • wsparcie przy przygotowaniu i wdrażaniu strategicznych projektów;
  • zapewnienie wsparcia w realizacji zadań Działu Controllingu.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta (co najmniej drugi rok studiów), preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Ekonometria;
  • zainteresowania tematyką związaną z Controllingiem i Rachunkowością Zarządczą;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel (mile widziana znajomość VBA);
  • wysokich zdolności analitycznych;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy;
  • sumienności, dokładności i determinacji;
  • chęci poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań.

Oferujemy

  • płatną 2-3 miesięczną praktykę;
  • możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów;
  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy;
  • dogodną lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. Dworca Zachodniego;
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Wymagane dokumenty

CV