Staż/praktyki - Praktykant/ka w Departamencie Zarządzania Sprzedażą
PLUS BANK S.A. aleja Stanów Zjednoczonych, Warszawa, Polska 28 czerwca 2017

Plus – operator sieci komórkowej; Polsat – największa polska telewizja komercyjna; Cyfrowy Polsat – największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce; Teleaudio; ipla.

PLUS BANK S.A. preferuje styl zarządzania oparty na pracownikach kompetentnych i zmotywowanych wewnętrznie do działania.

Staż/praktyki - Praktykant/ka w Departamencie Zarządzania Sprzedażą
  • zbieranie danych dotyczących oferty produktowej banków detalicznych
  • analizę charakterystyk produktowych banków
  • przygotowywanie różnego rodzaju zestawień i porównań w arkuszach kalkulacyjnych
  • wsparcie Pracowników Departamentu w realizacji bieżących zadań.

• status studenta/studentki lub absolwenta kierunków: ekonomia, zarządzanie, finanse i bankowość lub pokrewne
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • dyspozycyjność (min. 20 godz. tygodniowo w godz. 08.30-16.30)
  • dokładność
  • doskonała organizacja pracy własnej.

Poszukujemy osób komunikatywnych, szybko uczących się i zorientowanych na realizację postawionego celu.

• opieka merytoryczna pracownika Departamentu Zarządzania Sprzedażą
  • ciekawe praktyki w miłym i zgranym zespole, dające możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • praktyki są bezpłatne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego mailem (koniecznie z nazwą stanowiska w tytule) na adres:

praktyki@plusbank.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez PLUS BANK SA prowadzonej obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez PLUS BANK S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Stanów Zjednoczonych 61A zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracy w PLUS BANK S.A. można znaleźć na stronie: www.plusbank.pl.

CV oraz list motywacyjny