Staż/praktyki - Praktykant/ka w Departamencie Projektów Strategicznych
MetLife Warszawa, Polska 14 maja 2019

Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc. oraz profesjonalizmu i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Stworzony z myślą o aktywnych, nastawionych na ciągły rozwój studentach, chcących w praktyce wykorzystać uzyskaną na zajęciach wiedzę i zdobyć profesjonalne doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów w globalnej firmie z branży ubezpieczeniowej.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@metlife.pl do dnia 20 maja z podaniem numeru referencyjnego w tytule maila.

nr ref. PP/STR/2019 , Warszawa

Staż/praktyki - Praktykant/ka w Departamencie Projektów Strategicznych

Czym będziesz się zajmować?

•Zapoznasz się z obowiązującymi zasadami oceny ryzyk operacyjnych, mogących być przyczyną sytuacji kryzysowej

•Analizą zmian dla procesów i planów awaryjnych oraz zamieszczaniem ich w systemie

•Uporządkowaniem i archiwizacją dokumentów projektowych

•Pracą z bieżącą dokumentacją