Staż/praktyki - Praktykant/ka w Departamencie Obsługi Klienta
MetLife Warszawa, Polska 14 maja 2019

Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc. oraz profesjonalizmu i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Stworzony z myślą o aktywnych, nastawionych na ciągły rozwój studentach, chcących w praktyce wykorzystać uzyskaną na zajęciach wiedzę i zdobyć profesjonalne doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów w globalnej firmie z branży ubezpieczeniowej.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@metlife.pl do dnia 20 maja z podaniem numeru referencyjnego w tytule maila.

nr ref. PP/OPTOP/2019

Staż/praktyki - Praktykant/ka w Departamencie Obsługi Klienta

Czym będziesz się zajmować?

•Weryfikacją i procesowaniem danych polis i ubezpieczonych

•Rozliczaniem składek i prowizji oraz procesowaniem faktur i poleceń wypłat

•Obsługą korespondencji przesyłanej przez klientów

•Obsługą alertów weryfikujących ubezpieczających jako osoby zajmujące stanowisko polityczne oraz znajdujące się na listach sankcyjnych

•Będziesz pracować z plikami z dużą ilością danych oraz zajmiesz się importowaniem ich do systemu administrującego danymi ubezpieczonych i ich polisami.

Jesteś idealnym/ą kandydatem/ką do naszego zespołu, jeśli…

•Jesteś studentem/studentką studiów ekonomicznych, matematycznych lub informatycznych

•Znasz MS Excel na poziomie zaawansowanym

•Cechuje cię skrupulatność, dokładność i dobra organizacja pracy