Staż/praktyki - Praktykant/ka W Departamencie Obsługi Klienta w Zespole Employee Benefits
MetLife Warszawa, Polska 14 maja 2019

Jesteśmy spółką z grupy MetLife Inc., wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki MetLife zajmuje czołową pozycję w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie.

Korzystamy z międzynarodowego doświadczenia MetLife Inc. oraz profesjonalizmu i zaangażowania pracowników i partnerów biznesowych.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Stworzony z myślą o aktywnych, nastawionych na ciągły rozwój studentach, chcących w praktyce wykorzystać uzyskaną na zajęciach wiedzę i zdobyć profesjonalne doświadczenie pod okiem najlepszych specjalistów w globalnej firmie z branży ubezpieczeniowej.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@metlife.pl do dnia 20 maja z podaniem numeru referencyjnego w tytule maila.

nr ref. PP/OK/2019

Czym będziesz się zajmować?

•Wsparciem we wdrożeniu i obsłudze narzędzia do procesowania zwrotów korespondencji

•Wspomaganiem procesów zamykania polis

•Opracowaniem i wysyłką korespondencji do klientów

•Przeglądem, aktualizacją ulotek i formularzy Employee Benefits – produktów grupowych

•Wspomaganiem procesu wdrażania zmian regulacyjnych

Jesteś idealnym/ą kandydatem/ką do naszego zespołu, jeśli…

•Jesteś studentem/studentką kierunków ekonomicznych, prawniczych, finansów

•Znasz MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym

•Cechują Cię dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

•Dobrze organizujesz pracę i dbasz o szczegóły

Co możemy Ci zaoferować?

•Dwumiesięczne płatne praktyki (lipiec-sierpień) w pełnym wymiarze godzinowym (40 godzin tygodniowo), podczas których w praktyce wykorzystasz wiedzę zdobytą na studiach

•Przez cały okres trwania praktyk będziesz mógł/a liczyć na wsparcie i regularny feedback ze strony swojego opiekuna

•Przekonasz się, jak wygląda praca w dużej, międzynarodowej firmie z sektora ubezpieczeniowego

•Zdobędziesz wiedzę z zakresu umów grupowych

•Poznasz zasady współpracy z klientami – pracodawcami, brokerami itp.