Staż/praktyki - Praktykant/ka w Biurze Marketingu Bankowości Korporacyjnej
Credit Agricole Bank Polska S.A. Warszawa, Polska 21 sierpnia 2017

Credit Agricole to firma z dużym potencjałem rynkowym. Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne praktyki i etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole.

TWOJA ROLA:
Wspierasz w codziennej pracy Biuro marketingu:

  • przygotowujesz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną
  • analizujesz potrzeby dotyczące badań i przygotowujesz je zgodnie z wytycznymi
  • przeprowadzasz analizy konkurencji
  • wykonujesz inne zadania związane z pracą Biura

Wymagania

TWOJE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI:
To Ciebie szukamy, jeżeli:

  • jesteś studentem 3 4 lub 5 roku studiów lub absolwentem w szczególności kierunków ścisłych i ekonomicznych
  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office
  • masz biegłą znajomość języka angielskiego
  • jesteś samodzielny i energiczny
  • lubisz pracę zespołową

Oferujemy

NASZA OFERTA:

  • 3 miesięczna płatną praktykę w wymiarze 30h w tygodniu
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej instytucji finansowej
  • przyjazna atmosfera oparta na współpracy
  • nauka pod okiem profesjonalistów
  • szansa sprawdzenia się w praktycznym działaniu

TWÓJ ZESPÓŁ:
Jesteśmy 3- osobowym zespołem Bankowości Korporacyjnej w Warszawie. Naszym zadaniem jest wspieranie strategicznych celów biznesowych Banku m.in. w procesie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, rozpoznawania potrzeb klientów, przeprowadzania badań marketingowych oraz analiz klienckich w obszarze Bankowości Korporacyjnej.

Wymagane dokumenty

CV