Umowa o pracę - Praktykant/ka w Biurze Finansów i Rachunkowości
Polskie Koleje Państwowe S.A. Aleje Jerozolimskie 142a, Warszawa, Polska 10 lipca 2017

PKP S.A. pełni nadzór właścicielski nad spółkami Grupy PKP w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi transportowo-logistycznej pasażerów i towarów.

PKP S.A. jest również jednym z największych właścicieli nieruchomości w Polsce. W zasobach Spółki znajduje się m.in. ok. 100 tys. ha gruntów oraz 57 tys. budynków i budowli. Jej majątek stanowią zarówno obiekty pełniące funkcje związane z transportem i obsługą podróżnych (dworce kolejowe), jak i nieruchomości  stricte komercyjne.  PKP S.A. prowadzi aktywne działania jako zarządca, polegające m.in. na inicjowaniu inwestycji oraz szukaniu sposobów optymalnego zagospodarowania kolejowych gruntów.

Umowa o pracę - Praktykant/ka w Biurze Finansów i Rachunkowości
  • analizowanie raportów sporządzonych przez innych pracowników
  • weryfikacja poprawności dokumentów księgowych
  • przygotowywanie dokumentów wychodzących