Staż/praktyki - Praktykant/ka w Biurze Eksploatacji Nieruchomości
Polskie Koleje Państwowe S.A. Aleje Jerozolimskie 142a, Warszawa, Polska 22 czerwca 2017

PKP S.A. pełni nadzór właścicielski nad spółkami Grupy PKP w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi transportowo-logistycznej pasażerów i towarów.

PKP S.A. jest również jednym z największych właścicieli nieruchomości w Polsce. W zasobach Spółki znajduje się m.in. ok. 100 tys. ha gruntów oraz 57 tys. budynków i budowli. Jej majątek stanowią zarówno obiekty pełniące funkcje związane z transportem i obsługą podróżnych (dworce kolejowe), jak i nieruchomości  stricte komercyjne.  PKP S.A. prowadzi aktywne działania jako zarządca, polegające m.in. na inicjowaniu inwestycji oraz szukaniu sposobów optymalnego zagospodarowania kolejowych gruntów.

Staż/praktyki - Praktykant/ka w Biurze Eksploatacji Nieruchomości
  • koordynacja procesu udzielania pomocy osobom z niepełnosprawnością oraz osobom
    o ograniczonej możliwości poruszania się
  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z pracownikami Agencji Ochrony, osobami zainteresowanymi skorzystaniem z asysty oraz z przewoźnikami
  • wsparcie pracy Centrum Wsparcia Klienta w PKP S.A.
  • raportowanie

• status studenta lub absolwenta szkoły średniej
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy