Umowa zlecenie - Praktykant/Asystent Inżyniera Robót Mechanicznych i Sanitarnych
Evotherm Sp. z o.o. Sp. K Warszawa, Polska 22 czerwca 2018

Evotherm Sp. z o.o. Sp. K. specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie instalacji mechanicznych.

Opis stanowiska

  • Pomoc przy nadzorowaniu pracowników budowy,
  • Wspieranie organizacji pracy budowy,
  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,
  • Pomoc przy prowadzeniu uzgodnień projektowych,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
  • Wspieranie inżynierów przy nadzorowaniu budżetu inwestycji i porównywaniu go z opracowanymi ofertami i kosztorysami,
  • Pomoc przy opracowywaniu dokumentacji podwykonawczej,
  • Organizacja zaplecza budowy,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: student/absolwent Inżynierii środowiska,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • Płatną 3-miesięczną praktykę na okres wakacji z możliwością przedłużenia współpracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w pracy nad dużymi i złożonymi projektami

Wymagane dokumenty

CV