Staż/praktyki - Praktykanta na stanowisko: Buyer/Consultant (centrum Warszawy)
In-Solidum sp. z o.o. Nowogrodzka 25, Warszawa, Polska 31 sierpnia 2017

In-Solidum to prężnie rozwijający się startup, działającym w polu ubezpieczeń komunikacyjnych. Założony przez wieloletnich praktyków prawa, marketingu oraz managerów wdrażania innowacji.

Oferujemy nieodpłatną praktykę na okres 3 miesięcy z możliwością otrzymania etatu oraz awansu.

Szukamy młodej, ambitnej osoby, pragnącej zdobyć doświadczenie zawodowe.

Zdobędziesz u nas niezbędne umiejętności w pracy biurowej oraz nawiązywania kontaktu z partnerami biznesowymi. Weźmiesz czynny udział w procesach zakupowych, tworzeniu wycen, szacowaniu ryzyka.
Wspólnie będziemy tworzyć młody i szybko rozwijający się dział firmy, odpowiedzialny za współpracę z partnerami firmy.

Twoje główne zadania:

  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi partnerami firmy,
  • analiza potencjału oferty zakupowych,

wsparcie w przygotowywaniu umów.

Wymagania

  • swoboda w kontakcie za pośrednictwem telefonu,
  • mile widziane studia: dziennikarstwo/PR, filologia, ekonomia, marketing, prawo,
  • cieszylibyśmy się gdybyś interesował/a się motoryzacją, prawem lub ekonomią
  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • doświadczenie pracy w rozwijającym się startupie,
  • elastyczny czas pracy,
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Wymagane dokumenty

CV (nie musi być obszerne)